دات نت نیوک
X

تاریخچه کلان حساب

"کلان حساب"
۱۳۸۳
تشکیل گروهی با هدف ارائه خدمات مالی

در سال ۱۳۸۳، گروهی با هدف ارائه خدمات حسابداری، حسابرسی، مالی، مالیاتی و مشاوره ای توسط جمعی از مدیران و سرپرستان مالی با بیش از دو دهه تجربه و سابقه کار در زمینه های مالی و مالیاتی تشکیل شد. از زمان تشکیل این گروه پروژه های متعدد بازرگانی، تولیدی، صنعتی، پیمانکاری و ... در قالب عقد قرارداد با شرکت ها، سازمان ها و موسسات مختلف تجاری اجرا گردید.

۱۳۸۷
آموزش

در سال ۱۳۸۷ با توجه به افزایش تعداد قراردادها و خدمات این گروه مالی، تصمیم به آموزش و تربیت دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های حسابداری و حسابرسی در راستای تقویت عملکرد و بهره برداری از این افراد و ارتقاء سطح فنی و تخصصی این رشته در جامعه گرفته شد تا امکان رشد و پیشرفت جوانان آینده ساز کشور در این رشته بیشتر فراهم گردد.

1393
همکاری با جوانان

در سال 1393 با توجه به افزایش تعداد مشتریان، جذب جوانان نخبه و با انگیزه و تمایل برخی از شرکت های بزرگتر به عقد قرارداد با این گروه، ثبت یک شرکت خدمات مالی جهت گسترش فعالیت در دستور کار قرار گرفت.

1395
ثبت شرکت

با توجه به گستردگی و بزرگی این گروه، نام " کلان حساب پارسیان" را بر خود نهاده و از تاریخ 22/12/1395 با شماره ثبت 507432 در اداره ثبت شرکت های استان تهران به صورت شرکت سهامی خاص ثبت گردید.

اکنون
و اکنون

اکنون شرکت خدمات مالی کلان حساب پارسیان با نام تجاری "کلان حساب" با تجربه ای بالغ بر یک دهه و با کادری مجرب و مدیرانی با تجارب بیش از دو دهه به فعالیت خود ادامه داده و آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.